חיפוש

יתרונות לשימוש בוופורייזר

יתרונות לשימוש בוופורייזר

מכשירי אידוי לעשבים יבשים קיימים כבר זמן מה והפכו לדרך פופולרית לצרוך קנאביס. אבל האם הם מציעים דרך טובה יותר ליהנות מעשבי התיבול האהובים עליך מאשר עישון?

הוויכוח הזה מסתכם בהעדפה אישית, אבל זה לא ימנע מאיתנו להסתכל על כמה יתרונות של שימוש במכשיר אידוי עשבים יבשים.

סיכום של יתרונות אידוי קנאביס

  • טעם אופטימלי ומגוון רחב יותר של אפקטים
  • פחות ריח מאשר עישון
  • קל יותר על הריאות
  • מאפשר יותר בקרת מינון
  • תחסוך כסף
  • נוֹחוּת
  • אפשרויות רבות של אידוי עשבים

טעם אופטימלי פלוס מגוון רחב יותר של אפקטים

כשאתה מעשן את עשב התיבול היבש שלך, הוא שורף הכל בבת אחת.

אֵשׁ. עֵשֶׂב. נעלם.

אין הפעלה של הטרפנים כאשר צורכים קנאביס בעישון. במילים אחרות, אתה לא קוטף את מלוא היתרונות של עשב המרפא שלך. אידוי מתרחש בטמפרטורה נמוכה יותר מאשר בעירה, כך שאתה יכול לחוות מגוון רחב יותר של השפעות. זה לא סיטואציה חד פעמית.

אם אתה אתה עובד עם מכשיר אידוי קנאביס עם בקרת טמפ' מלאה, כמו מאדה CFX, אתה יכול להפעיל את החום המדויק שאתה רוצה. זה אפילו יותר טוב!

אתה גם תוכל לטעום כל פרופיל טרפן וקנבינואיד בצורה הרבה יותר ברורה כאשר אתה משתמש באד עשב יבש. כאשר אתה מעשן, לעומת זאת, לא תוכל להבחין בפרופילים השונים בין זני קנאביס.

מחקר שנערך על ידי MAPS וקליפורניה NORML קובע כי אידוי יכול להמיר 46% מה-THC בקנאביס לאדים, בעוד שמפרק קנאביס מסורתי יכול להמיר רק כ-25% מה-THC לאדים.

אתה יכול להתחיל בטמפ' נמוכה ולהתקדם למעלה. זה עוזר לך ללמוד איזה טווח טמפ' מתאים לך ביותר!

פחות ריח מעישון ויותר דיסקרטי

בקרת טמפרטורה דיגיטלית, יתרון בשימוש במכשיר אידוי עשבים יבשים.

לא רק שאידוי מייצר פחות ריח מעישון, אלא שגם קל יותר להסתיר אותו. חשבו על אדים יותר כמו ניחוח מאשר ענן ריח מתמשך. זה מתפוגג הרבה יותר מהר מעשן.

ניתן להשתמש במכשירי אידוי ניידים קטנים לגראס כמו CFC Lite באופן דיסקרטי, שלא כמו צינור או מפרק. בהתחשב בכך שלא נדרש מצית, אתה יכול לארוז מראש את הוואפ ולהתחיל בקלות לחמם את החומר שלך מבלי שאף אחד יידע.

מכיוון שריח המריחואנה יחלחל לכל הבית, הדבר מועיל במיוחד לאנשים שאינם גרים לבד.

הריח המופחת של מכשירי אידוי עשבים עוזר גם למנוע מהניחוח המוכר להידבק לבגדים שלך, לחפצים שלך, ובעיקר, לבית שלך. זה יכול להיות לא יסולא בפז אם אתה אוהב לארח אורחים מכיוון שקל יותר לשמור על פעילות הפנאי שלך פרטית ככל האפשר.

אתה גם לא תצטרך לדאוג מריח רע מהפה שמגיע עם עישון קנאביס. היעדר העשן הופך את זה לאידיאלי עבור אלה שרוצים הגרלה מהירה לפני העבודה או שיש לו אדם משמעותי אחר שלא משתתף.

מקל יותר על הריאות

כאמור, אידוי מתרחש בטמפ' נמוכה בהרבה מעישון. הידעתם שהדובדבן של הג'וינט יכול להישרף חם יותר מ-1,000 מעלות פרנהייט?!

הפעולה של שאיפת עשן בצד, כמות החום הנמשכת לריאות שלך, לא יכולה להיות בריאה. אנחנו לא רופאים, אבל מניסיון אישי, קל יותר לשאוף אדים צפופים מאשר ענן עשן צהבהב צפוף.

ואם המלצה היא מה שאתה מחפש, אינספור רופאים ממליצים על וופורייזרים לגראס, בהתחשב בכך שהם אחת השיטות הבטוחות ביותר לצריכת עשב. במיוחד בהשוואה לעישון (שגורם לבעירה), האדים העשירים והטריים המיוצרים על ידי אדי עשב יבשים מספקים חוויה הרבה יותר מענגת.

בניגוד לעישון מבונג או ג'וינט, מכשירי אידוי של עשבים יבשים מחממים את עשב התיבול שלך לטמפרטורות המשחררות קנבינואידים, מה שמעניק לך תחושה גבוהה בנוסף להקלה על בחילות, כאבים, חרדות ועוד.

במילים אחרות, אין תוצרי לוואי מסוכנים מכיוון ששום דבר לא נשרף.

מאפשר יותר בקרת מינון

יש לך שליטה מלאה מכיוון שמאדי גראס מחממים במדויק את הקנאביס שלך בטווח טמפרטורות ספציפי של המפרט שלך.

בדומה למגוון ההשפעות שניתן להשיג, אדי עשבים יבשים מציעים יותר שליטה בכל הנוגע למינון. מכיוון שהחומר שלך לא נשרף במכה אחת, אתה יכול להשתמש בפחות עם תוצאות דומות.

עם הבעירה, הטמפרטורות הגבוהות המעורבות משחררות את החומרים הפעילים בעשב בפרץ עשן בודד. זה יכול להיות אינטנסיבי עבור כל מי שמחפש השפעה מינימלית יותר מהקנאביס שלו.

הטמפרטורות הגבוהות האלה יכולות גם להרוס חלק מהמרכיבים הפעילים שנמצאים בגראס שלך. אז מי שמשתמש בקנאביס מסיבות רפואיות צריך לשקול זאת בעת קביעת שיטת הצריכה שלו.

אנשים מסוימים עשויים להיות רגישים מאוד להשפעות, בעוד שאחרים עשויים לדרוש יותר עשב כדי להשיג את התוצאות הרצויות להם.

חוסך כסף

זה בונה את הנקודה האחרונה… אם אתה משתמש בפחות, אתה חוסך כסף. זו רק כלכלה בסיסית שם!

כעת, תצטרך לבצע השקעה ראשונית במכשיר הוופורייזר שלך, דבר שעלול לעלות ביוקר אם אתה הולך עם דגם יוקרתי. אבל הכסף שתחסוך בהמשך הדרך יעלה על ההשקעה הראשונית הזו, ועוד קצת.

עם הכסף הנוסף שתחסוך, אתה יכול לשפר את איכות הקנאביס שלך או לקבל כמה אביזרים כדי להפוך את הפגישות שלך אפילו יותר נוחות ממה שהם כבר עם מכשיר אידוי עשבים שלך.

מי לא יכול היה להשתמש במעט כסף נוסף בכיס? שיטת צריכה שעוזרת לך לחסוך, זה בהחלט יתרון של שימוש במכשיר אידוי עשבים יבשים.

נוח במיוחד

אם נוחות היא מה שאתה משתוקק אליו במפגשים שלך, אז אדי עשב יבש מתאים לך באופן מושלם.

דרך טובה לחשוב על מאדה גראס היא כמו הטלפון הנייד שלך. פשוט, חבר אותו לחשמל כדי לתת לו טעינה יפה ואתה מוכן ללכת. זאת בניגוד מוחלט לשיטות עישון קלאסיות, כמו עישון ג'וינט או עישון מבאנג.

עישון ג'וינט דורש עוד כמה פריטים/כלים, כמו כמה ניירות גלגול, מצית ומטחנת עשבים (אם רוצים כוויה אחידה).

מבחינת הבונגים, רובם גדולים בהרבה ממכשיר האידוי הממוצע של עשבי תיבול, מה שהופך אותם לכאב לסחוב. יחד עם העובדה שהם גם דורשים מים וצורה כלשהי של אש כדי להפעיל דברים גורמים להם להיות מסורבלים.

וופורייזר לגראס, לעומת זאת, רק דורש ממך לארוז את החדר ולוודא שהמכשיר יהיה טעון בזמן שאתה נהנה ללא מאמץ מהאדים המתוקים שלך בדרכים.

אפשרויות רבות של אידוי עשבים זמינות

אם היינו מדברים על מגוון מכשירי האידוי של עשבים יבשים הזמינים לפני עשר או עשרים שנה, היה לך מבחר די מוגבל. ואפי העשב היבש עדיין היה חדש למדי בעולם הקנאביס ולא זכה למשיכה שיש לו בשנים שלאחר מכן.

מהר קדימה להיום, ויש מבחר עצום של כל מיני וופורייזרים לגראס זמין כרגע. חלקם נמצאים בצד הגדול יותר של הדברים, מה שמקשה עליהם לנסוע איתם. בעוד שיחידות אחרות כמו CFC Lite שלנו תוכננו במיוחד לדיסקרטיות וניידות.

יש לך את המותרות לבחור בין מכשירי אידוי הסעה להולכה, שמפיקים תוצאות שונות, בהתאם לסוג החוויה שאתה מחפש להוציא מהמכשיר שלך.

גם אפשרויות העיצוב מגוונות. בין אם זה אפשרויות הצבע המרובות הזמינות עבור מכשיר ספציפי, או האסתטיקה המגוונת של רוב מכשירי האידוי של עשבים יבשים בחוץ, לא אמורה להיות לך בעיה למצוא אחד שיציג את האישיות הייחודית שלך.

לסיכום

אם אחת או יותר מהנקודות שהוזכרו לעיל נשמעות לך טובות, אז אולי הגיע הזמן להתחיל לקנות מכשיר אידוי עשבים יבשים העונה על הצרכים שלך.

יש מגוון של ואפים בגדלים שונים המספקים פונקציונליות ייחודית. אם אתה מחפש שיקול דעת או רוצה לקבל בקרת טמפרטורה מלאה, תמצא אידוי ללא גבולות לגראס המושלם עבורך!

תוכן עניינים