חיפוש

9 סיבות למה עסקים קטנים צריכים רואה חשבון

9 סיבות למה עסקים קטנים צריכים רואה חשבון

אם אתה חושב שאתה צריך לשכור רואה חשבון לעסק שלך כדי לקחת אותו לשלב הבא כדי שתוכל להשקיע יותר זמן בעסק שלך. אתה צריך לזכור לפני קבלת החלטות שצוות אמין של אנשים שמונעים באותה מידה לגבי העסק שלך הוא הדבר שאתה הכי צריך. לכן העסקת משרד רואי החשבון הנכון היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שאתה יכול לקבל כיזם. יזמים חסרי ניסיון מגבילים לעתים קרובות את תפקיד רואה החשבון שלהם ליצירת והגשת חשבונות והחזרי מס שלהם.

עם זאת, רואה חשבון מומלץ בבאר שבע מהשורה הראשונה יספק לכם מגוון רחב של שירותים בעלי ערך מוסף שיסייעו לכם לעמוד ברגולציה עדכנית, לחסוך כסף, להפחית סיכונים, לנהל צמיחה ולתכנן קדימה. כיזם, כל ההחלטות החיוניות שלך יהיו תלויות בכספים שלך, ולכן חובה שיהיה לך רואה חשבון יוצא דופן שלא רק ייתן לך את המידע הנדרש אלא גם ייעץ לך.

למה כדאי להשתמש ברואה חשבון לעסק הקטן?

1 – כדי לעזור לך לשפר את תזרים המזומנים שלך

מזומן הוא הדלק ששומר על העסק שלך לפעול. ללא שליטה מתאימה בתזרים המזומנים שלך, לא תוכל לקבל החלטות קריטיות לניהול או הרחבת העסק שלך. ניהול תזרים מזומנים חשוב מאוד לעסק שלך, אפילו עסק רווחי ביותר ללא מספיק מזומנים יקרוס בקרוב. כדי לעזור לך להבין ולנהל טוב יותר את תזרים המזומנים שלך, אספנו מדריך תזרים מזומנים יעיל.

שכירת רואה חשבון טוב תבטיח שיש לך מדיניות טובה של בקרת אשראי וניהול מזומנים, כך שיהיה לך את כל הכספים והמידע האפשריים. ניהול מזומנים אפקטיבי כולל את האופן שבו חברה מנהלת את הפעילות או הפעילות העסקית שלה, השקעות פיננסיות ופעילויות מימון כדי לשמור על תזרים מזומנים חיובי. חברה צריכה לייצר תזרים מזומנים הולם מהעסק שלה על מנת לשרוד, לאפשר לה לכסות את הוצאותיה, להחזיר למשקיעים ולהרחיב את העסק. בנוסף להפקת מזומנים מפעילותו, עסק צריך גם לנהל את המזומנים שלו כך שיחזיק בכמות המזומנים הנכונה כדי לענות על צרכיו המיידיים והארוכי טווח.

2 – כדי לעזור לך להפחית את עומס העבודה שלך

ברגע שהעסק שלך ימריא, תצטרך את כל הזמן שלך כדי לנהל את הפעילות היומיומית, במקום להיות עסוק בציות, מס או הנהלת חשבונות. באופן דומה, ככל שהכספים העסקיים הופכים מורכבים יותר, כמעט בוודאות תזדקק למומחה שייקח אחריות עליהם. שכירת רואה חשבון תעזור לכם לנהל את התפעול על ידי המלצה על שיפורי תהליכים, השתלטות על החובות הכספיות והמיסוי ותכיר לכם כלים שיכולים לעזור לכם לחסוך בזמן ובמקביל לחסוך לכם כסף.

3 – כדי לעזור לך לנהל את הצמיחה באופן בר קיימא

לעסק צומח יש צרכים רבים, אם להזכיר כמה, אלה יכולים להיות דברים כמו ניהול הדרישה למימון, העסקת הצוות הנכון, ניהול תזרים מזומנים, שיפור קשרי לקוחות ועוד. רואה חשבון יעזור לך לנהל את התפעול על ידי המלצה על שיפורי תהליכים, ייקח על עצמו את החובות הפיננסיות והמיסוי ויציג בפניכם כלים שיכולים לעזור לכם לחסוך בזמן ובמקביל לחסוך לכם כסף. המומחיות שלהם תהיה בעלת ערך בעת חיפוש מימון ויצירת חבילות שכר תמריצים לעובדים. עד כמה שהמילה צמיחה נשמעת טוב, היא מגיעה עם אתגרים משלה, צמיחה פתאומית שלא תכננת לה יכולה להיות בעייתית כמו צמיחה איטית מדי, ולהוביל לכל מיני קשיים הקשורים לתזרים מזומנים, מסים, עובדים או שטחי משרדים, למשל. רואה חשבון טוב יכול לעזור לך להגיב במהירות וביעילות לצמיחה בלתי צפויה ולהפוך אותה למה שהיא צריכה להיות: יתרון.

4 – לספק ייעוץ עסקי בעל ערך

רואי חשבון הם בעלי הכישורים, המומחיות והכלים הנכונים לשמש כיועצים עסקיים. הם נושאים שפע של ידע שמקורו בעבודה עם לקוחות מכל תחומי העסקים, רואה חשבון מנוסה יראה את רוב הבעיות והאתגרים שאתה עלול להיתקל בהם. כתוצאה מכך, רואה חשבון יכול לספק לוח תהודה בלתי משוחד לרעיונות שלך, להזהיר אותך מפני סיכונים פוטנציאליים ולהתריע בפניך על הזדמנויות גדולות. הרשת שלהם תוסיף ערך נוסף להחלטות העסקיות שלך, בכך שתעזור לך להתחבר לקשרים מרכזיים שיכולים לעזור לך ליישם אסטרטגיות מסובכות ולפתור בעיות מורכבות.

5 – כדי לעזור לך להתקדם עם הטרנדים והתקנות

בעידן זה של טכנולוגיות מתפתחות, רואה חשבון צריך להתעדכן בטרנדים המתפתחים, בטכנולוגיות חדשות ובשינויים בחוקים ובתקנות, הוא גם מודע בעיקר לנקודות הלחץ המרכזיות שעסק מתמודד איתם בשלבים שונים של חייו. באמצעות מיומנויות ניתוח, חיזוי והצגה מומחים, רואה חשבון תחרותי יעזור לך לדמיין סוגיות מרכזיות שהעסק מתמודד איתם עקב אי ודאויות כלכליות, שינויים במגמה ורגולציות חדשות שעלולות להיות בצנרת, אלו צריכים להיות מזוהים על ידם באמצעות בדיקות בריאות רגילות ודרך הערכות פיננסיות וכלכליות של העסק שלך בהשוואה לאמות מידה בתעשייה. לאחר זיהוי הם יעזרו לך להתכונן לאלה באמצעות תחזיות פיננסיות יעילות, פתרונות חכמים, כלים לניהול צמיחה ודיווח ביצועים חזוי.

הופעתה של תוכנת הנהלת חשבונות בענן הפכה את כל תהליך ההקדמות למגמות להרבה יותר קלה, נוכחותם של רואי חשבון מקוונים הפכה את בחירת משרדי רואי חשבון מבוססי מיקום למיושנת. Accounting Cloud based היא תוכנת הנהלת חשבונות שמתארחת באינטרנט מה שאומר שאתה יכול לגשת אליה בכל עת ללא קשר לזמן ולמיקומך. כדי לעזור לך לבחור את תוכנת הנהלת החשבונות הטובה ביותר מומחי הנהלת החשבונות המקוונים שלנו אספו מדריך שיכול לעזור לך לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבורך.

6 – כדי לעזור לך לשפר את יעילות העלות

אפילו פונקציה בסיסית כמו ניהול תזרים מזומנים או הפחתת הוצאות עסקיות יכולה לעזור לעסק לצמוח באופן אקספוננציאלי. רואה חשבון מומחה יכול לספק לך מפה פיננסית, שאמורה לעזור לך להחליט אילו עלויות לשמור ואילו לקצץ, הוא גם יראה לך אילו עלויות ניתן לשפר, אילו חוזים יקרים מדי ולאילו עלויות יש אלטרנטיבות טובות יותר בשוק .

ניתן להשיג הפחתות עלויות נוספות באמצעות ניכויי מס אשר יש לעשות זאת בצורה נכונה באמצעות תכנון מס חכם בעזרת רואה חשבון מס מומחה, הדבר יסייע להימנע מחקירות יקרות ומלחיצות. ידיעת מס היא חשובה ואי הגשת מסמכי מס עלולה להעמיד בעלי עסקים בבעיה משפטית. תרגיל לשיפור עלויות יכול להיות מפתח גם כאשר בעלים חושב על מכירת העסק, מכיוון שהוא ישפיע לחיוב על השורה התחתונה. שיפור רווחי העסק יכול להיות עליית ערך עבור העסק. רואה חשבון ישחק תפקיד מרכזי גם אם תחליט למכור או לזכיין את העסק שלך. הם יוודאו שאתה מוכר מס העסק שלך ביעילות.

7 – כדי לעזור לך לעבד את השכר

עסקים עם עובדים צריכים להפעיל את השכר בצורה יעילה ובהתאם לתקנות השכר. אי ביצוע תשלומי שכר כראוי עלול לגרום לקנסות, עובדים אומללים וחשבונות מס ענקיים לאחור. עמידה בשכר חיונית לניהול עסק. על מנת לבצע חשבות שכר כראוי, עליך לשכור מומחה שכר טוב או משרד רואי חשבון שיש לו רואי חשבון הבקיאים בשירותי שכר, כדי לעזור לך להגיש RTI ולהפיק רישומי שכר עבור העובדים שלך ולהגשה ל- HMRC. אם אינכם בטוחים כיצד עובד תהליך השכר, מומלץ להיעזר בחשב שכר מומחה.

8 – כדי לסייע במדידת ביצועים עסקיים

מדידת ביצועים כמעט תמיד מוזנחת על ידי עסקים, הצבת יעדים ומדידה מול תוצאות כגון לקוחות שנרכשו, גדלו בהכנסות, תלונות שהתקבלו, חשבוניות נמחקות וכו' יכולה להיות המפתח לקביעה אם עסק יצליח או ייכשל. כמעט 90% מהסטארט-אפים נכשלים מכיוון שהם לא מצליחים לעקוב אחר היעדים העיקריים שלהם ואיך העסק מתפקד מול יעדים אלו. רואה חשבון יכול לעזור לפתח הערכות ביצועים כדי לגרום לחברה להבין את הביצועים שלה בפועל מול היעדים שהיא הציבה לעצמה. באמצעות הערכות אלו עסק יכול להבין את הביצועים בפועל שלו במונחים של האינדיקטורים שהעסק מחשיב כחשובים לצמיחה וקיימות לטווח ארוך.

9 – עזרה בשירותי סמנכ"ל כספים וירטואליים

אם העסק שלך גדול מספיק כדי להזדקק למומחיות של סמנכ"ל כספים אך אינו גדול מספיק כדי להעסיק אחד במשרה מלאה, עליך להסתכל על שירותי סמנכ"ל כספים וירטואליים. זה מספק לך את המומחיות של סמנכ"ל כספים בהישג ידך בעלות שהיא במסגרת התקציב שלך.

סמנכ"ל כספים טוב יעזור לך להגדיר בקרות פיננסיות אפקטיביות, תהליך הנהלת חשבונות, לעזור בניהול קשרי משקיעים, לסקור תוכניות עסקיות, לספק ייעוץ פיננסי ועסקי חסר פניות, לקבוע תהליך תקצוב ותחזית יעיל, לעזור בתכנון אסטרטגי, ניהול מזומנים ועזרה להגדיר דיווח אפקטיבי לעסק.

לסיכום

אין ספק שרואה חשבון יכול לעזור לך להוסיף ערך לעסק שלך במגוון דרכים. לכן, תן לעסק שלך דחיפה על ידי שכירת רואה חשבון בעל ידע שיכול לעזור לעסק שלך לשגשג, לצמוח מהר ולקיים את עצמו.

תוכן עניינים